Umów spotkanie
Cennik
Kontakt
Spotkania, partnerstwa, warsztaty…..
oraz inne formy współpracy 

Contact
Beata Pirog
+48 503 420 353
beata.pirog@wep.org

Home › Espace enseignants

Wsparcie dla nauczycieli i szkół


Od ponad 30 lat WEP wraz z Państwem przyczynia się do edukacji młodych ludzi. Podobnie jak Państwo, nieustannie troszczymy się o to, aby otworzyć ich na świat i pomóc im budować przyszłość, której pragną.

Wiele instytucji i nauczycieli od dawna wspiera naszą misję. Chcemy z kolei wesprzeć Państwa przestrzenią i różnymi działaniami, które w całości są dla Państwa dedykowane.

Biorąc pod uwagę aktualny kontekst, możemy zaoferować Państwu aktywności w różnych formach. Jesteśmy bardzo elastyczni i otwarci na propozycje, z przyjemnością przygotujemy warsztaty, spotkania z uczniami czy też dołączymy do wydarzeń organizowanych przez Państwa szkołę. Zapraszamy do kontaktu mailowego w celu uzyskania dodatkowych informacji: beata.pirog@wep.org

Poniżej przedstawiamy Państwu pewne możliwości organizacji spotkań, które do tej pory organizowaliśmy. Jednak, jeśli nie znajdują Państwo niczego pasującego, zapraszamy do kontaktu bezpośrednio i chętnie przygotujemy coś pasującego pod Państwa potrzeby: beata.pirog@wep.org

Zaproszenie byłego uczestnika programu wymiany


Nasi byli uczestnicy programu z chęcią podzielą się swoim doświadczeniem uczestnictwa w programie wymiany szkolnej. Jest to doskonałe ćwiczenie językowe dla wszystkich uczniów w klasie, ponieważ spotkanie może być prowadzone w języku obcym - takim jaki były uczestnik doświadczał podczas swojego wyjazdu. Najczęściej jest to język angielski, ale może być też francuski lub hiszpański. Jest to również bardzo motywujące dla innych uczniów, widząc jaki poziom języka obcego ma się po powrocie z programu!

► Interesujące? Skontaktuj się z nami: beata.pirog@wep.org

Warsztaty kulturowe w języku obcym lub polskim


Organizujemy zajęcia językowe i kulturalne dla uczniów klas I-IV.

Ideą jest odkrywanie kraju poprzez jego kulturę, język, faunę i florę... Ćwiczenie jest interesujące na dwóch poziomach: na poziomie językowym uczący się ćwiczą język, na poziomie kulturowym odkrywają interesujące informacje o otaczającym ich świecie.

► Interesujące? Skontaktuj się z nami: beata.pirog@wep.org

Wieczór informacyjny “Nauka i edukacja za granicą”


Aby pokazać młodym ludziom różne możliwości wyjazdów i programów wymiany szkolnej, które pozwalają w pełni zanurzyć się w obcej kulturze, WEP oferuje możliwość organizacji wieczoru informacyjnego dla młodych ludzi i ich rodziców w szkole.

► Interesujące? Skontaktuj się z nami: beata.pirog@wep.org

Materiały edukacyjne i pedagogiczne 


 

► Interesujące? Skontaktuj się z nami: beata.pirog@wep.org 

pl 0 0 wep.org.pl Ajoutez au moins un programme pour utiliser le comparateur ! Programme ajouté au comparateur Vous pouvez comparer 3 programmes au maximum. Supprimez un programme si vous souhaitez en ajouter un autre ! Vous avez déjà ajouté ce programme à votre comparateur Czytaj więcej Czytaj mniej