Umów spotkanie
Cennik
Kontakt
Zawsze szukamy nowych talentów!

​WEP jest najaktywniejszą organizacją w obszarze projektów edukacyjnych, językowych i międzykulturowych za granicą. Każdego roku ponad 10 000 młodych ludzi wyjeżdża z naszymi programami do ponad 50 destynacji.

Home › Work with WEP

Marzysz o pracy w WEP?

Regularnie rekrutujemy zmotywowanych, pozytywnych i dyspozycyjnych ludzi, którzy są gotowi pracować z nami i pomagać młodym ludziom w zdobywaniu niezwykłego doświadczenia edukacyjnego za granicą. Poszukujemy talentów w różnych dziedzinach, takich jak turystyka, administracja, obsługa klienta, marketing, sprzedaż i wiele innych.

Zapisz się na naszą listę mailingową i otrzymuj jako pierwszy wszystkie nasze oferty pracy!
Prześlij nam swoją aplikację, dokładnie ją przeanalizujemy.
Wyślij nam swoją prośbę o staż/praktyki, regularnie szkolimy naszych przyszłych WEP pracowników ;-)
Dołącz także do WEP na LinkedIn.

Do zobaczenia!
Zespół WEP

 

Aktualnie poszukujemy

Byli uczestnicy i uczestniczki WEP poszukiwani!

Byłeś/byłaś z WEP i chcesz zainspirować innych młodych ludzi do niezwykłych przeżyć za granicą? Masz głowę pełną historii, anegdot, doświadczeń?

Nie czekaj dłużej, przyjdź, pomóż nam i podziel się swoim entuzjazmem podczas naszych różnych wydarzeń WEP. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami, wysyłając e-mail na ten adres: hello@wep.org o tytule WEP Buddy, z pewnością na niego odpowiemy. Czekamy właśnie na Ciebie!

Specjalista ds. Obsługi Klienta


O Nas: 

WEP od 1988 roku jest wiodącym europejskim graczem w organizacji pobytów edukacyjnych za granicą. Co roku blisko 10 000 młodych ludzi zleca nam organizację swoich wyjazdów do ponad 50 krajów na całym świecie. Jesteśmy obecni w Belgii (Bruksela), Francji (Paryż i Lyon), Włoszech (Turyn, Mediolan, Rzym, Bolonia i Oderzo), Hiszpanii, Polsce, Argentynie i Australii. Dołącz do naszej społeczności i zmieniaj świat, pomagając młodym ludziom rozwijać się poprzez podróże i odkrywanie innych kultur. 

Misja: 

Naszą misją jest edukowanie młodych ludzi (i tych mniej młodych!) poprzez wyjątkowe doświadczenia życiowe za granicą. Chcemy, aby podróżowali inaczej, otwierali się na świat i innych oraz tworzyli niezapomniane wspomnienia. 

Główne Obowiązki: 

1.      Zarządzanie Administracją: 

 • Zarządzanie wszystkimi aspektami administracyjnymi związanymi z wyjazdami uczestników. 
 • Wsparcie i monitorowanie procesu aplikacyjnego. 
 • Organizacja spotkań kwalifikujących na wyjazd. 
 • Wsparcie procesów wizowych oraz rezerwacji lotów. 

2.      Obsługa Klienta: 

 • Odpowiadanie na pytania uczestników i ich rodziców, zapewniając najwyższy poziom obsługi i wsparcia. 

3.      Organizacja Wyjazdów na Wymianę/Kurs Językowy: 

 • Zapewnienie, że nasi uczestnicy przeżyją jedną z najpiękniejszych przygód w swoim życiu poprzez staranne zaplanowanie i realizację ich wyjazdów. 
   

Wymagania: 

 • Pasja do podróży: Zamiłowanie do podróżowania i przekonanie o walorach edukacyjnych podróżowania. 
 • Znajomość języka angielskiego: Dobra znajomość języka angielskiego (w szczególności języka pisanego). 
 • Wykształcenie: Mile widziane wykształcenie wyższe lub w trakcie studiowania. 
 • Doświadczenie zawodowe: Mile widziane doświadczenie zawodowe w obsłudze klienta, edukacji, organizacji podróży. 
 • Otwartość na nowe wyzwania. 
 • Organizacja: Umiejętność ustalania priorytetów i dbałość o szczegóły w procesie administracyjnym organizacji wyjazdów. 
 • Elastyczność: Gotowość do wyjazdów zagranicznych (szkolenia w Belgii) oraz sporadycznej pracy w godzinach popołudniowych lub weekendowych (spotkania z rodzicami/uczestnikami). 
 • Doświadczenie za granicą: Dodatkowym atutem będzie własne doświadczenie w realizacji pobytu za granicą (wymiana/staże/au pair). 
 • Znajomość oprogramowania: łatwość w nauce nowych systemów i platform aplikacyjnych szkół partnerskich oraz znajomość pakietu MS Office.  

Co Oferujemy: 

 • Dynamiczne i przyjemne środowisko pracy: Pracuj w zgranym zespole pełnym pasji i zaangażowania. 
 • Stałe zatrudnienie: Gwarantujemy stabilne warunki zatrudnienia. 
 • Możliwość rozwoju: Rozwijaj się w elastycznej i dynamicznie rozwijającej się strukturze. 
 • Ciekawe wyjazdy za granicę: Skorzystaj z możliwości wyjazdów zagranicznych do naszych partnerskich szkół lub biur w innych krajach. Poznawaj nowe kultury, zdobywaj cenne doświadczenia i rozwijaj swoje umiejętności w międzynarodowym środowisku. 

Jeśli jesteś gotowy/a na tę przygodę i chcesz mieć realny wpływ na życie młodych ludzi, zapraszamy do przesłania swojej aplikacji

pl 0 0 wep.org.pl Ajoutez au moins un programme pour utiliser le comparateur ! Programme ajouté au comparateur Vous pouvez comparer 3 programmes au maximum. Supprimez un programme si vous souhaitez en ajouter un autre ! Vous avez déjà ajouté ce programme à votre comparateur Czytaj więcej Czytaj mniej