Umów spotkanie
Cennik
Kontakt

Twoje dziecko ma w głowie tylko jedno: wyjazd za granicę. A może to Ty chcesz wysłać je do innego kraju w celu nabycia doświadczenia? Jesteś pod dobrym adresem! Witaj w WEP! Dowiedz się w jaki sposób działamy, a przede wszystkim dlaczego możesz z pełnym spokojem powierzyć nam swoje dziecko!

Home › WEP pour les parents

9 POWODÓW, DLA KTÓRYCH WARTO WYBRAĆ WEP


WEP jest najlepszym partnerem, który może asystować Twojej rodzinie w przygodzie z programem wymiany szkolnej. A dlaczego? Odpowiedź znajdziesz poniżej!

35 lat doświadczenia

WEP został stworzony w 1988 roku przez dwóch przyjaciół, Oliviera i Didiera, którzy chcieli „otworzyć młodych ludzi na świat”. W pierwszym roku udzielili wsparcia 30 uczniom.  Dziś tysiące młodych ludzi (i tych już nie tak młodych) co roku obdarza nas zaufaniem w zakresie przygotowania ich wyjazdu za granicę. Do pierwszego proponowanego pakietu pobytowego (rok w High School w USA) dodano setki programów międzykulturowych na 6 kontynentach, w 65 krajach i 20 językach.


Nienaganna reputacja

Większość naszych podróżników trafia do nas z polecenia byłych uczestników. Poczta pantoflowa to nasza najlepsza i najbardziej autentyczna reklama! 


Wsparcie indywidualne

Zawsze stawialiśmy na indywidualną obsługę. Twoje dziecko jest uczestnikiem, "Weppianem", a nie kolejną liczbą! Ty również otrzymujesz od nas stałe wsparcie. Wszyscy nasi doradcy uczestniczyli w programie zagranicznym. Wiedzą, jak wygląda takie doświadczenie i dlatego są w stanie starannie dobrać najlepszy program dla Twojego dziecka. Następnie, po zarejestrowaniu, każdemu uczestnikowi zostaje przydzielona osoba kontaktowa, która będzie dostępna przed, w trakcie i po pobycie za granicą, zawsze gotowa odpowiedzieć na pytania, dodać otuchy i pomóc w każdej sytuacji.


Najlepsza jakość za uczciwą cenę

Nasze ceny są uczciwe i przejrzyste. Nie ma żadnych nieprzyjemnych niespodzianek: w przypadku każdego programu od początku wiadomo, co jest w nim zawarte, a co nie. Nieustannie poszukujemy najlepszych partnerów, aby zaoferować Wam wysokiej jakości programy w uczciwych cenach.


Nasza oferta

Jesteśmy organizacją z najszerszym wyborem programów nauczania, językowych i kulturalnych za granicą. Programy wymiany szkolnej, kursy językowe, wolontariat, staże, praca, wizy wakacyjne, au pair... Zawsze jesteśmy w stanie znaleźć najlepszy program lub kombinację programów dla Twojego dziecka!


Niezależna organizacja

Współpracujemy z niezależnymi partnerami i szkołami językowymi. Jeśli partner nie spełnia już naszych wymagań jakościowych, możemy podjąć decyzję o zakończeniu współpracy. To właśnie ta niezależność pozwala nam zagwarantować najlepszy możliwy pobyt dla Twojego dziecka.


Safety first

Oczywiście jako rodzic chcesz mieć pewność, że Twoje dziecko jest bezpieczne. Jest to oczywiście nasz priorytet numer jeden. Nasi lokalni partnerzy oferują stałą dostępność. Mając na koncie ponad 30-letnie doświadczeniem i dziesiątki tysięcy uczestników wiemy, jak zapewnić bezpieczeństwo. W Polsce mamy gorącą linię, czynną 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę!* Możesz spać spokojnie: Twoje dziecko jest w dobrych rękach.


To jest naprawdę doświadczenie życia!

Oferujemy Twojemu dziecku wyjątkowe doświadczenie życiowe. Kiedy wyjeżdża granicę, aspekt kształcenia jest oczywiście najważniejszy, ale poza tym podczas pobytu Twoje dziecko rozwinie nowe, bezcenne umiejętności: autonomia, pewność siebie i otwartość na innych to tylko niektóre przykłady. Nauka języka, poznanie kraju i jego mieszkańców - naszym zdaniem tego naprawdę nie da się zrobić na odległość! Tam trzeba po prostu pojechać, przez dłuższy czas żyć jak lokalni mieszkańcy, smakować ich jedzenie, odkrywać ich kulturę i tradycje. A wszystko to jest możliwe tylko dzięki programowi WEP. It’s a once in a lifetime experience !


One stop shop

W WEP załatwimy wszystko za Ciebie! Oprócz umieszczenia w High School, zapewniamy także zakwaterowanie, transport, ubezpieczenie podróżne i ubezpieczenie od kosztów rezygnacji… Jeśli chcesz połączyć wiele opcji doświadczeń, zajmujemy się wszystkim! Koniec ze zmarnowanymi wieczorami w internecie w poszukiwaniu tysięcy informacji. Zaufaj nam, to nasza praca!

SPOTKAJMY SIĘ!

Nasi doradcy są do Twojej dyspozycji i chętnie udzielą Ci wszelkich informacji na temat naszych programów, a także pomogą Tobie i Twojej rodzinie w wyborze odpowiedniego pakietu pobytowego.

Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu: +48 503 420 353!

Umów się na spotkanie w naszym biurze w Warszawie, ulica Senatorska 2 lub w Twojej okolicy!

Do zobaczenia wkrótce!
 

pl 0 0 wep.org.pl Ajoutez au moins un programme pour utiliser le comparateur ! Programme ajouté au comparateur Vous pouvez comparer 3 programmes au maximum. Supprimez un programme si vous souhaitez en ajouter un autre ! Vous avez déjà ajouté ce programme à votre comparateur Czytaj więcej Czytaj mniej