Umów spotkanie
Cennik
Kontakt

Nauka w Kanadzie to prawdziwa językowa i kulturowa immersja w jednym z najprzyjemniejszych krajów na świecie!

Kanada to kraj szerokich przestrzeni i przyrody, wspaniałych krajobrazów, ale także nowoczesnych miast takich jak Vancouver, Toronto czy Montreal. Jest to kraj gościnny, w którym jakość życia jest często godna pozazdroszczenia. Pod względem szkolnictwa Kanada słynie z jakości nauczania i dużej wagi przykładanej do rozwoju osobistego każdego ucznia. Wybierając się na program wymiany szkolnej w Kanadzie, poprawisz swój angielski i odkryjesz ten magiczny kraj od środka, wślizgując się w buty młodego Kanadyjczyka... To doświadczenie życia, które czeka na Ciebie!

Home › › Canada / English-speaking

JAK ROZPOCZĄĆ NAUKĘ w Kanadzie anglojęzycznej

Aby wyjechać na program wymiany szkolnej w Kanadzie masz 2 możliwości: wyjechać w trakcie nauki w szkole średniej lub wyjechać pod koniec nauki w szkole średniej.

WEP jest po to, aby pomóc Ci zrealizować Twoje marzenia o nauce w Kanadzie! Zajmiemy się wyszukaniem Twojej szkoły i rodziny goszczącej, uwzględnimy kompleksowe ubezpieczenie podróżne, a także Twój bilet lotniczy. Zaufaj WEP - to najprostszy sposób na rozpoczęcie nauki w Kanadzie: będziemy Cię wspierać i służyć radą na każdym kroku, aby Twój program wymiany szkolnej przebiegał bezproblemowo.


Wybierz formułę, która Ci odpowiada

pl 0 1 wep.org.pl Ajoutez au moins un programme pour utiliser le comparateur ! Programme ajouté au comparateur Vous pouvez comparer 3 programmes au maximum. Supprimez un programme si vous souhaitez en ajouter un autre ! Vous avez déjà ajouté ce programme à votre comparateur Czytaj więcej Czytaj mniej