Umów spotkanie
Cennik
Kontakt

Odkryj legendarną gościnność Irlandczyków i popraw swój angielski poprzez naukę w Irlandii!

Ze swoimi malowniczymi krajobrazami i celtyckimi legendami, Irlandia jest bardzo energicznym i gościnnym krajem. Nawet jeśli zgodnie z tym, co się mówi, pogoda jest kapryśna, to zostanie to z nawiązką nadrobione przez uśmiechy i gościnność Irlandczyków. Irlandczycy są ciepli, dowcipni i świetnie potrafią żartować z samych siebie. Nie czekaj dłużej i ruszaj w drogę, przygoda Twojego życia czeka na Ciebie w trakcie Twojego roku szkolnego w Irlandii!

Home › › Ireland

Jak rozpocząć naukę w Irlandii? 

Jeśli chcesz spędzić rok szkolny w Irlandii, masz dwie możliwości: możesz wyjechać w trakcie nauki w szkole średniej lub pod koniec nauki w szkole średniej.

WEP jest po to, aby pomóc Ci zrealizować Twoje marzenie! Zajmujemy się wyszukaniem Twojej szkoły, rodziny goszczącej (lub internatu w zależności od wybranego programu), uwzględnimy również kompleksowe ubezpieczenie podróżne. Zaufaj WEP - to prawdopodobnie najprostszy sposób na naukę i rok szkolny w Irlandii: będziemy Cię wspierać na każdym kroku, aby Twój program wymiany szkolnej przebiegał bezproblemowo.


Wybierz formułę, która Ci odpowiada

pl 0 1 wep.org.pl Ajoutez au moins un programme pour utiliser le comparateur ! Programme ajouté au comparateur Vous pouvez comparer 3 programmes au maximum. Supprimez un programme si vous souhaitez en ajouter un autre ! Vous avez déjà ajouté ce programme à votre comparateur Czytaj więcej Czytaj mniej